Тренажер Д

Тренажер Д

Тести для державних службовців або кандидатів на вступ до державної служби у 2023. Тести в додатку дадуть вам можливість пройти підготовку перед здачею першого етапу конкурсу.
У програмі доступно - 584 питань та відповідей. Кожен розділ програми налаштовано на 40 правильних відповідей, офіційна комісія вимагає - 40, але дана програма не є екзаменаційною, завдяки їй ви зможете краще підготуватись до тестів, перевірити та засвоїти власні знання. У програмі Тести для державних службовців є усі необхідні тести, які були затверджені наказом НАДС №178 у 2022 році.
У програмі можна знайти наступні тести:
- Перевірка знань Конституції України - 185 питань;
- Перевірка знань Закону України Про державну службу - 121 питання;
- Перевірка знань Закону України Про запобігання корупції - 100 питань;
- Перевірка спеціального законодавства - 178 питань; (законів України «Про Кабінет Міністрів України», «Про центральні органи виконавчої влади», «Про адміністративні послуги», «Про місцеві державні адміністрації», «Про звернення громадян», «Про доступ до публічної інформації», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Конвенції про права осіб з інвалідністю, Бюджетного кодексу України та Податкового кодексу України);
- можливість обирати випадкові запитання (40 питань кожен новий вхід в розділ) або усі питання одного з 2-х розділів.
Програма є умовно безплатною, для користувачів доступні 2 тести з питаннями, але доступ до усіх тестів відбувається за окрему плату і на завжди.
Програма працює офлайн (без підключення до інтернету).